Vyhledat
Rozšířené vyhledávání
Mapy klubu PGP - SK Praga
Zvětši Zobraz rychlou nápovědu

Novinky & Rychlá nápověda

Skrýt

  Novinky

  29. 8. 2019

  Z důvodu nefunkční služby třetí strany se dočasně nezobrazují obrysy map, blokací a embarg v mapě na stránce “Prohlížení map”. Mapy lze stále vyhledávat pomocí pole v záhlaví nebo kliknutím pravým tlačítkem do mapy a výběrem “Najdi mapy v místě”. Ostatní funkčnost portálu zůstává nenarušena. Pracujeme na odbourání problému, ale nahrazení používané technologie je náročné. Děkujeme za vaši trpělivost.

  Rychlá nápověda

  Pohyb v mapě

  Ovládání je standardní jako v Google Maps, tzn. pomocí levého tlačítka myši lze mapou posouvat a pomocí kolečka přibližovat / oddalovat. Lze také použít ovládací nástroje v levém horním rohu mapového okna.

  Levý / Pravý klik

  Klik levým tlačítkem myši nad mapou vyvolá otevření bubliny se základními informacemi; v mapě neprovádí žádnou akci. Kliknutím do mapy pravým tlačítkem myši v libovolném místě se objeví kontextové menu s nabídkou Najdi mapy v místě, jejíž volbou se vyberou všechny dotčené mapy a seznam výsledků výběru se základními údaji se zobrazí v postranní liště na levé straně mapového okna.

  Přiblížení obdélníkem

  K definici přiblížení označte na mapě obdélník s přidržením klávesy CTRL.

  Podporovaná zařízení

  Tato aplikace je optimalizována pro zařízení s rozlišením displeje 1000 × 600 pixelů a vyšším. Taktéž funguje i v mobilních zařízeních s možnou omezenou funkcionalitou vzhledem k menšímu rozlišení displeje.

  Podporované webové prohlížeče

  Tato aplikace je optimalizována pro prohlížeče postavené na jádru WebKit (Google Chrome, Safari), dále jsou podporovány prohlížeče Mozilla Firefox verze 11 a vyšší a Internet Explorer od verze 9.

  O-mapy
  Prostory
  © ČÚZK